Monday, 1 March, 2021

|
Serinlemek İçin Girdikleri Suda Boğulan Gençlerin Cesetlerine Kurbağa Adamlar Ulaştı

İl Emniyet Müdürlüğü Koruma Şube Müdürlüğüne bağlı Sualtı Grup Amirliği’ne 24 Temmuz günü Adıyaman İli Kahta İlçesi Kahta Çayı’ na serinlemek amacıyla giren S.K. isimli şahsın bir süre suda yüzdükten sonra su üzerinde çırpındığı daha sonrada suda kaybolduğu bilgisinin gelmesi üzerine, Sualtı Grup Amirliği’ne bağlı Kurbağa Adamlar aynı gün olay yerine intikal etti.

Olay yerinde bulunan Jandarma ve görgü tanıklarından alınan bilgiler doğrultusunda gerekli hazırlıkları yapan ekipler, yapılan çalışma neticesinde Kahta nüfusuna kayıtlı 1991 doğumlu S.K.’nın cesedine ulaşmış ve şahsın cesedi 112 ve Jandarma ekiplerine teslim etti.
İl Emniyet Müdürlüğü Koruma Şube Müdürlüğümüze bağlı Sualtı Grup Amirliği’ne 26 Temmuz günü Şanlıurfa ili Çamlıdere Tepedibi Mevkii Mardin sulama kanalında serinlemek isteyen A.Ö. isimli şahsın boğulduğu bilgisinin gelmesi üzerine, Sualtı Grup Amirliği’ne bağlı Kurbağa Adamlar ve Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü Sualtı Grup Amirliğine bağlı Kurbağa adamlar ile birlikte olay yerine intikal etti.

 Olay yerinde bulunan Jandarma ekiplerinden ve görgü tanıklarından alınan bilgiler doğrultusunda gerekli hazırlıkları yapan ekipler, yapılan çalışma neticesinde Şanlıurfa nüfusuna kayıtlı 2001 doğumlu A.Ö.’ nün cesedine ulaşmış ve şahsın cesedini 112 ve Jandarma ekiplerine teslim etti.

Leave a Reply