Monday, 19 April, 2021

|
Sene Sonu Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu´nda yapılan toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve merkez okul müdürleri katıldı.

Şehitler adına saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı´nın okunması ile başlayan toplantı Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya’nın açılış konuşmasıyla başladı.
İl Milli Eğitim Müdürü Kızılkaya, yaptığı konuşmada, “2016-2017 eğitim öğretim yılında akademik başarının yanında, sosyal, kültürel etkinlikler yapıldı. İlimiz Türkiye düzeyinde çeşitli yarışmalarda dereceler elde etti. Her alanda eğitim kalitemiz yükselmiştir. Sizlerin yapmış olduğunuz çalışmalar bizlere ışık tutuyor. Eğer bir başarı varsa başarı hepimizin, başarısızlık da varsa hepimizin başarısızlığı sayılabilir”dedi.

Okul müdürlerine yıl boyunca gösterdikleri gayretten ötürü teşekkür eden Kızılkaya, 2017/2018 eğitim- öğretim yılında bu gayretin de üzerine çıkarak çok daha başarılı işler gerçekleştirmelerini temenni ettiğini belirtti.
Toplantının devamında Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri yıl boyunca gerçekleştirilen faaliyetler, kendi alanları ile ilgili gördükleri eksiklikler ve gelecek eğitim-öğretim yılı için yapılmasını gereken iş ve işlemler hakkında bilgi paylaşımında bulundular. Okul Müdürlerinin sorularına cevap verdiler.
2016-2017 eğitim-öğretim yılı okul ve kurum müdürleri sene sonu değerlendirme toplantısı, iyi dilekler ve temenniler ile sona erdi.

Leave a Reply