Friday, 23 April, 2021

|
Pancar Şefliği Gölbaşı Belediyesi’ne Devredildi

 

Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, imza töreninde yaptığı konuşmasında, hem şahsım hem de temsil ettiğim kurum adına hem de Gölbaşı halkı adına bu hibeden dolayı teşekkür ettiğini belirterek Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Malatya Bölge Müdürü Suat Altun’a bir elinize şekeri bir elinize de Gölbaşı’nı aldıkları için teşekkür ettiğini söyledi.

Başkan Özdemir, konuşmasında şu bilgileri verdi:

“Yeni Mahalle Turan Özdemir Caddesi üzerinde bulunan 148 ada 6 parselde bulunan 2808 m2 alanda yer alan Türkiye Şeker Fabrikaları A.ş. Malatya Bölge Müdürlüğüne bağlı Gölbaşı Pancar Şefliği belediyemize yeni hizmet binası yapılması amacıyla hibe olarak verildi. Biz de kendilerine yeni bir yer kiralama yoluyla tahsis ettik. Desteklerinden dolayı bölge müdürümüze teşekkür ediyorum.”

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Malatya Bölge Müdürü Suat Altun da konuşmasında şahsı ve kurumu adına Belediye Başkanı Yusuf Özdemir’e teşekkür ettiğini belirterek şunları söyledi:

“İnşallah bu iyi niyet sonuna kadar devam eder. Şeker fabrikası inşallah burada yine yüksek rekoltelere ulaşır. Burası bizim gözbebeğimiz. Sizlere de burada hayırlı hizmetler dileriz. “

Yapılan imza töreninden sonra Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Malatya Bölge Müdürlüğüne bağlı Gölbaşı Pancar Şefliği tapusunun devir teslimi gerçekleştirildi.

Leave a Reply