Thursday, 28 January, 2021

|

Akparti Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Yusuf Özdemir 31 Martta Gerçekleşecek Olan Mahalli İdareler Seçimleri Kapsamında Seçim Ziyaretlerine Devam Ediyor .

Ziyaretlerinde Esnaf Odası , Şöförler Odası , Gölbaşı Faaliyet Yürüten Tüm Sivil Toplum Kuruluşlarını Ziyaret Eden Özdemir ” Halkın Tüm Kesimini Kapsamayan Hizmetlerle Şehrimizin Önde Gelen Temsilcilerinin Fikir ve Düşüncelerini Not Ediyoruz. Halkımızın Faydası İçin Çalışan Hizmet Üreten Temsilcilerin Düşünceleri Bizim İçin Önemli . Bu Nedenle Önceliğimiz Bu Şehri Daha İyi Yerlere Taşımak ve Hizmet Noktasında Eksiklikleri Yerine Ulaştırma Konusunda Sivil Toplum Kuruluşlarımızdan Önemli Çözüm Önerileri ve Destek Almaktayız. Sivil Toplum Kuruluşları Bizim İçin Bu Nedenle Değerli ve Önemlidir.” dedi.

Yusuf Özdemir Sırası İle Türk Eğitim Sen , Türk Ocakları , Samsatlılar Derneği , Adıyamanlılar Derneği , Gölbaşı Spor , Eğitim Bir- Sen , Gölbaşı Esnaf Sanatkarlar Odası , Gölbaşı Şoförler ve Otomobilciler Odası , Hayrat Derneği , Gölbaşı Atıcılar ve Avcılar Spor Kulübü , Gölbaşı Esnaf ve Sanatklar Kredi Kooperatifi , Gölbaşı Ziraat Odasını ve Gölbaşı Belediyesi Engelliler Evi Ziyaret Ederek Sivil Toplum Kuruluşlarının Sorunlarını ve Çözüm Önerilerini Dinledi .

Yusuf Özdemir ‘in STK Ziyaretlerinde Ak Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Hakan Toydaş , AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Enes Sincik , Ak Parti SKM Başkanı Mehmet Köseler ve Partililer Eşlik Etti.

Yusuf ÖZDEMİR Gölbaşı Spor Klübünüz Ziyaret Etti

Leave a Reply