Gölbaşı HABER

Sadece Gölbaşı

Milletvekili Aydın’dan Gölbaşı ilçesine ziyaret

AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Av. Ahmet Aydın, seçim çalışmaları kapsamında Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesini ziyaret ederek vatandaşlar ile bir araya geldi..

Gölbaşı’na bağlı Yukarı Çöplü, Yarbaşı Köyü, Akçakaya Köyü, Aktoprak köyü, Hamzalar Köyü, Meydan Köyünü ziyaret eden Aydın, burada vatandaşlar bir araya gelerek istek ve taleplerini dinledi.
Başkan Aydın, daha sonra ilçeye yeni atanan Kaymakam İhsan Ayrancı’yı ziyaret ederek, hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. İlçe temaslarında Gölbaşı İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğü personellerini ziyaret eden Aydın, burada personellerle sohbet ederek kolaylıklar diledi.
Aydın, daha sonra ilçe merkezine geçerek vatandaşlar ise sohbet etti. Otogar esnafını ziyaret eden Aydın,”Meclisimizin tatile girmesiyle birlikte Adıyaman’da hemşerilerimiz ile birlikte olmaya devam ediyoruz. Bugün Gölbaşı ilçemizdeyiz. Köy Muhtarlarımıza ve köylülerimize sıcak karşılamalarından dolayı teşekkür ederiz. Muhtarlarımız ve köylülerimizle çok hoş vakit geçirip, ihtiyaçlarını, hatırlarını sorduk. Alakaları için çok teşekkür ediyorum. Göstermiş olduğu samimi ve içten ilgileri bizleri ziyadesiyle memnun etti. Kendilerinden güç ve şevk kazandık”dedi.