MHP’liler Akparti’den Aday Adayı Oldu

2014 Yerel Seçimlerinde MHP Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Olarak Seçime Katılan İbrahim KOCAMAN 29 Mart 2018 Yerel Seçimleri İçin Akparti’den Gölbaşı Belediye Başkan Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı .

AK Parti Gölbaşı Belediye Başkan Aday Adaylığı  için resmi başvurusunu yaptığını ifade eden İbrahim Kocaman:” Gölbaşı’nda var olan işsizlik sorununu çözmek için,Gölbaşı’nı hak ettiği konuma getirmek için aday adayı oldum” dedi.  İbrahim Kocaman 2014 yerel seçimlerinde 3199 Oy alarak 3.ncu Aday Olmuştu.

MHP Belediye Meclis Üyesi Olan Mükkerem Kökocak’da Akparti’den Gölbaşı Belediye Başkan Aday Adaylığını Açıkladı.

Mukerrem Kökocak kimdir?
1955 yılı Adıyaman Gölbaşı doğumluyum. 1966 yılı Gölbaşı Gazi İlkokulunda ,1968 yılında Gaziantep imam hatip ortaokuluna ara vererek tasdiknamemi aldım. 1970 yılından itibaren iş hayatına tekstil sektöründe başladım. 1986 yılından bu yana da kuyumculuk sektörü ile iştigal ediyorum.10 yıldan beri de Gölbaşı Kuyumcular Dernek Başkanlığı yapıyorum. 1977 yılında Refah Partisi ile siyasete katkıda bulundum. 1999 yılında yerel secimlerde Fazilet Partısınden belediye meclis üyesi adayı olarak katıldım. 2001 yılı Adıyaman Ak Parti kurucularındanım. İl yönetiminde de görev aldım. 2014 yılı yerel secimlerinde ise Milliyetçi Hareket Partisinden Belediye Meclis Üyesi olarak secildim. Halen bu görevde devam ediyorum.” dedi

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir