Sunday, 28 February, 2021

|

Kaymakam Can AKSOY, Gölbaşı Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğünü ziyaret ederek Gölbaşı Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Arif ÖZDEMİR’ den kurum ve çalışmaları hakkında bilgi aldı. Yeni SHM Binası önünde kurum personeli ile tanışan Kaymakam Aksoy yeni yapılacak olan Gölbaşı SHM Binası hakkında son bilgiler ve çalışmalar konusunda son bilgiler görüşüldü.

Gölbaşı Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü ziyaretinden sonra, Gölbaşı Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğünü ziyaret eden Kaymakam , İlçe Müdür  Mehmet Fatih ALTINDAL’dan kurum çalışmaları hakkında bilgi aldı ve personeller ile sohbet etti.

Gölbaşı Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğünün ardından Gölbaşı Ziraat Odası Başkanlığı’na geçen Kaymakam Aksoy , Gölbaşı Ziraat Odası Başkanı  Doğan GÜVEN, oda üyeleri ve kurum çalışanlarıyla görüştü ve Gölbaşı Ziraat Odası Başkanı  Doğan GÜVEN’den kurum çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Son olarak Gölbaşı İlçe Halk Kütüphanesine geçen Kaymakam kütüphaneyi gezerek, kitap severler ile sohbet etti. Gölbaşı İlçe Halk Kütüphanesi Müdürü  Resul ÜNLÜ’den kütüphane hakkında bilgi alan Aksoy, kütüphanenin koşul ve çalışma gün ve şartlarının iyileştirilmesi konusunda görüş alıverişinde bulunup ziyaretini sonlandırdı.

Leave a Reply