Sunday, 28 February, 2021

|
Gölbaşı’nda Bir Demet Tiyatro Oyunu Sergilendi

Gölbaşı Belediyesi Konferans Salonunda düzenlenen oyuna Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh Özdemir, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Yusuf Uçar, TÜĞVA Gölbaşı İlçe Başkanı Mehmet Emin Özdemir ve çok sayıda tiyatro sever katıldı. 
Bir Demet Tiyatro Oyunu yazan, yöneten ve oynayan Eczacı Kalfası Mehmet Peşket, oyunda ilçeye özgü terimler ve özellikler kullanılırken oyun izleyiciden tam not aldı.
Belediye Başkanı Yusuf Özdemir ise oyundan sonra yaptığı konuşmada, bu kadar genç insanı bu oyunda görmenin mutluluğunu yaşadığını belirterek oyun yazarı ve başrol oyuncusu Mehmet Peşket’e başarılar dileyip kendisinden bir oyun daha beklediklerini ifade etti.
Oyundan sonra Başkan Özdemir, oyunculara çiçek ve çeşitli hediyeler takdim etti.
Bir Demet Tiyatro oyununda Fatih Suçağı, Adile Fındık, Kübra Doğan, Mahmut Ekinci, Nisanur Ekinci, Öykü Bağcı, Melisa Bağcı, Yusuf Özdemir, Ömer Özduman, Emirhan Dağılmış, Damla Damar, Efe Özdemir, Yusuf Duman, Ali Erdem Bağcı, Tunahan Özkan, Ramazan Özkan, Turgay Çakır., İlkay Kızıl, İbrahim Cuma Kabakçı, Sufi Elhaci, Furkan Ersayan, Yurdagü Yasıla sahne aldı.

 

Leave a Reply