Gölbaşılıların hizmetine talibim

CHP Gölbaşı Belediye Başkanı Aday Adayı Hüseyin Akkoyun gelişmiş ,kalkınmış, daha güzel ve yaşanılır bir Gölbaşı için belediye başkan aday adayı olduğunu söyledi.

 

CHP Gölbaşı belediye başkan aday adayı Hüseyin Akkoyun yaptığı açıklamasında:”Allah kısmet eder ve belediye başkanı olursam Gölbaşı’nın görülen eksikliklerini tamamlayarak Gölbaşı halkının daha rahat bir yaşam sürmesi için çalışacağım. Gölbaşılıların yaşam kalitesini yükselteceğim. Gölbaşı için ekibimle birlikte hazırlamış olduğumuz güzel projelerimiz var. Bunları ileriki günlerde vatandaşlarımıza açıklayacağım. Ben belli bir kesimin değil bütün Gölbaşılıların belediye başkanı olacağım. Zorda kalan insanlarımıza yardımcı olacağım, daima haksızın karşısında,haklının yanında olacağım. Biz Sosyal demokrat belediyecilik anlayışıyla katılımcı, şeffaf ve eleştirilere açık bir belediyecilik anlayışı içinde olacağız. Belediyenin imkânlarını halkımızın hizmetine sunacağım.

Ben 50 yıldır Gölbaşı’nda yaşıyorum. Gölbaşı’nın  gelişmesi  ve kalkınması için neler yapılması gerektiğini biliyorum. Gölbaşı esnafının ,köylüsünün sıkıntılarını da biliyorum. Bu sorunları çözmek için belediye başkanı aday adayı oldum. Tüm Gölbaşılı hemşerilerimin desteklerini bekliyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir