Gediklioğlu Gölbaşı Esnafından Yetki İstiyor

Gölbaşı Sanatkarlar Odası Başkanlığı seçimi 11 Şubat 2018 Pazar günü genel kurula toplanıyor. Genel kurulun en önemli maddesi başkanlık seçimi olan genel kurulda 400 esnafın imzası ardından yeterli çoğunluk sağlaması halinde seçime gerçekleşmesi bekleniyor.

Başkan adayı Fikret Gediklioğlu hız kesmeden seçim çalışmalarına devam ediyor .  Gediklioğlu esnaflarını ziyaret ederek esnaflarla istişareler de bulundu. Esnaflar, ziyaret sırasında başkan adayı Fikret Gediklioğlu’na esnaf olarak yaşadıkları sıkıntıları, sorunları dile getiren esnaflardan destek sözü olan Fikret Gediklioğlu yaptığı yazılı açıklamada “1958 GÖLBAŞI  doğumluyum  Babam bildiğiniz  gibi işimizin duayeni, rahmetli Ahmet Gediklioğlu. Aile olarak yarım asırdır Gölbaş’nda esnaflık yapan bir ailenin ferdiyim.Esnaflığın  ne olduğunu  ahilikten gelen felsefe ile yetişen yaşayan birisiyim. Son üç yıldır esnaf odası başkan yardımcılığı yapmaktayım. Siz saygıdeğer esnaf kardeşlerime daha fazla yardımcı olabilmek adına  esnaf arkadaşlarımın da ısrarı ile Gölbaşı Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanlığına aday oldum.

Esnaf odası başkanı seçilmem durumunda :

-Esnaf ve sanatkarlarımızın KOSGEB vb. kuruluşlardan daha fazla faydalanbilmesi için kurumlarla esnaf ve sanatkarlarımızı daha sık buluşturacağız.

– Esnaf kardeşlerimin  BAĞKUR,SGK,KOSGEB Maliye vb. kurumlara dair özel çözüm masası oluşturacağız.

-Esnafımızın güncel yapıda daha güçlü kalabilmesi için organizasyonlar  yaparak projeler üretmelerine destek olacağız.
-Ben ve yönetime seçilecek arkadaşlarım için  ilk önceliğimiz esnaflarımız olacaktır.
-Esnafımızın ekonomik dişlide ezilip yok olmaması için işler geliştirip güç yapmak vb. daha birçok programlarımız olacak .Takdir  ve beğenilerinize talip olurken her kardeşime sevgi ve hürmetlerimle saygılar sunuyorum” dedi

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir