Tuesday, 26 January, 2021

|

Milliyetçi Haraket Partisi Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu Seçim Ziyaretleri Kapsamında Gölbaşı MHP Seçim İrtibat Bürosunda Partililerle Buluştu.

MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Mustafa Çırakoğlu , MHP Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Kamber Öztürk ve MHP Malatya Battalgazi İlçe Başkanı Katılımı İle Gerçekleşen Parti İçi Buluşmasında Konuşma Yapan Fendoğlu ” Partimize İlginin Alakanın Yoğun Olması Bizleri Memnun Ediyor Bu Nedenle Gölbaşı İçin Bir Ziyaret Daha Gerçekleştirmeyi Planlıyorum.
Kamber Beyin Projelerini İnceledim Yapabilmesi İçin Hiçbir Engel Yok , Bizlere İletilen MHP Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Kamber ÖZTÜRK’ün Yereldeki İttifak Nedeni İle Çekilmesi veya Feragat Etmesi Yönünde Telkinler Bizlere İletilmekte. AK Parti lehine çekilmesi iyi olacağı konusunda bizlere görüş bildiriliyor.

Gelip , Gördük ve Burada 1989 Yılında Beri Aynı Görüşle Yönetilen Gölbaşı 1989’da Ne İse 2019’a Girdik Aynı . Mevcut Adayın 1989 Yılından Beri Sağ Kesimin Oylarına İpotek Koyması İle , Sağda Gölbaşı’da Güçlü Bir Adayın Olmaması Nedeni Gölbaşı Bunu Hak Etmiyor. Bu Yükü Bu Kamburu 31 Marta Yapılacak Olan Yerel Seçimlerde Sandığa Gidecek Kahar Eksenli Bu Millet Sandığa Gidecek İmparatorluk mu ? Akraba İmparatorluğu mu ? Dersiniz Adına Nederseniz Deyin ? Bu Kabusa Son Verin …
Mevcut Başkanın Yaptı , Yapacaklarını İnceledim , Siz Hiç Sormuyor musunuz? Başkan 1989’dan Beri Sen Yönetiyorsun Yapacakların Bu 31 Mart Dönemine mi ? Geldi Diye Sorarsanız Kimse Bunlara İnanmaz , Bizim Birinin Lehine Çekilmemiz Mümkün Değil , Kadın Kollarımız , Gençlik Kollarımızla Biz Buradayız Adaylıktan Çekilecek Niyetimiz Yok ” dedi.

Leave a Reply