Thursday, 28 January, 2021

|

Cumhuriyet Halk Partisi Adıyaman Milletvekili Adayı Av. Songül Varki Yıldırım Seçim Çalışmalarına Memleketi Gölbaşın’dan Başlangıç Verdi.  CHP Adıyaman Milletvekili Adayı Av. Songül Varki Yıldırım Esnafların Ziyaret Ederek 02 Haziran 2018 CHP Cumhurbaşkanı Muharrem İnce’nin Adıyaman Mitingine Vatandaşı Davet Etti.

CHP Adıyaman Milletvekili Adayı Av. Songül Varki Yıldırım Ayrıca Vatandaşlara CHP Seçim Bildirgesinde Yer Alan Seçim Beyannamesini Anlattı. Adıyaman Milletvekili Adayı Av. Songül Varki Yıldırım ” Vatandaşları Akparti İktidarından Dertli Olduklarını ve Yeni Umudun Muharrem İnce ve Cumhuriyet Halka Partisi Olduğunu ,24 Haziran Seçimlerinde Bu Milletin Millet İttifakından yana olacağını , Şuan da Yaşanan Ekonomik Sıkıntıların İlerde Derin Yaralar Açmaması Adına , 16 Yıldır Ekonominin Başında Yer Alanların Bu Gidişatı Yönetemediklerini Bu Nedenle Partim ve Şahsıma Oy Tercihlerinin Kullanmaları Önem Arz Ediyor ” dedi.

CHP Adıyaman Milletvekili Adayı Av. Songül Varki Yıldırım konuşmasına ” Adıyaman potansiyeli ile güçlü bir il  ama bu hükümet yaptığı her icraattan Adıyaman ve Adıyamanlı Hemşehrilerimizi Mahrum Bırakmıştır. Elindeki Tütüne Göz Dikerek Tütün Çiftçisini Mağdur Etmişlerdir.  Adıyaman Irgat Şehri Anılmaktan Mutlu Bir Şehir Olmaktan Çıkmalı Üretimin, Emeğin ve Sevginin Perçinlediği , Birlikteliği İle Çalışkanlığı İle Güçlü Bir İl.
İktidar Partisi Tütün Çiftçisinin Ürününe İpotek Korken Çiftçiler Bankalarca İcralara Veriliyor.  Adıyaman Her Geçen Seçim Bir Takım Haklarını Kaybediyor. 24 Haziranda Kaybeden Bu Sefer İktidar Partisi Milletvekilleri ve Her Aldığı Cumhur İttifakı Olacak , Kazanan İse Adıyaman’ın Tütün Üreticisi, 16 Yıldır Umudunu Kaybetmeyen Adıyaman Kazanacak” dedi.

 

 

Leave a Reply