Gölbaşı HABER

Sadece Gölbaşı

Başhekim Aydın göreve başladı

Gölbaşı Devlet Hastanesi’nde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı olarak görev yapan Uzm.Dr.Mehmet Emin Aydın, 15.04.2021 tarihinde Gölbaşı Devlet Hastanesi Başhekimi olarak yeni görevine başladı.

Dr.Aydın yaptığı açıklamada: “Gölbaşı Devlet Hastanesi önemli sayıda nüfusa hizmet veren bir kurumdur. Başta Gölbaşı halkı olmak üzere, çevre ilçe ve köylerden hastanemize başvuran vatandaşlarımızın kaliteli bir sağlık hizmetine ulaşmalarını sağlamak en önemli önceliğimizdir. Ekibimiz ve tüm çalışma arkadaşlarımızla birlikte sorunların üstesinden geleceğiz. Hastanemiz ve Gölbaşı’mız için hayırlı olsun, her zaman halkımızın yanındayız” dedi.

Uzm.Dr.Mehmet Emin Aydın Kimdir?

1989 Mardin Kızıltepe doğumlu olan Dr.Aydın; 2007 yılında Edirne Fen Lisesi, 2013 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. Uzmanlığını 2014-2018 yılları arasında İstanbul Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tamamladı.

Mesleki ilgi alanları; Romatizmal Hastalıklar, Girişimsel Ağrı Tedavileri.

Türkiye Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Derneği üyesi olan Dr.Aydın branşı ile ilgili pek çok kurs ve sertifikaya sahiptir.