Wednesday, 27 January, 2021

|

Akparti İlçe Yönetimi ve Gölbaşı Belediye Başkanı Tarafından Gölbaşında Yayın Yapan Yerel Gazete Haberine Tepki. Gazete Haberlerine Tepkilerini Sosyal Medya’da Getiren Akparti İlçe Başkanı Yaşar Gül ” BAZI YEREL BASINDA ÇIKAN ASILSIZ HABERLE TAMAMEN SEÇMENLER ÜZERİNDE OYNANAN ALGI OPERASYONLARIDIR VE BU OPERASYONLAR HİÇ BİR ZAMAN TUTMADIĞI GİBİ BU SEÇİMDE DE İNŞALLAH TUTMAYACAKTIR
BU NECİP MİLLET HER ZAMAN SANDIKTA CEVABINI VERMİŞTİR PARTİMİZİN 3. SIRA ADAYINA YÖNELİK ELEŞTİRİLERİ YERSİZ VE MESNETSİZ BULMAKTAYIM ADIYAMAN HALKI BÜTÜN İLÇELERİYLE BİRDİR BERABERDİR HEP BİRLİKTE ADIYAMANDIR BUNLARI BÖLMEK İSTEYENLER 24 HAZİRANDA KIYMETLİ SEÇMENİMİZDEN CEVAPLARINI ALACAKLARDIR KAMUOYUNA SAYGIYLA DUYURULUR” dedi.

Aynı Zamanda Yerel Gazete Çıkan Haberlere Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf ÖZDEMİR’de Tepki Göstererek

” Türkay Gazetesi’nin 8 Haziran 2018 Cuma günkü sayısında yer alan “AK Parti Listesi’nde 3.Sıra Adayı Sancısı” başlığıyla verilen haberde tepki oylarının İYİ Partide birleştiği iddia edilmiştir.

Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, yaptığı yazılı açıklamada, AK Parti Adıyaman Milletvekili 3.Sıra Adayı Muhammet Fatih TOPRAK, ilçemizde yaptığı çalışmalarında vatandaşlar tarafından ziyaretlerinde olumlu karşılandığını belirterek vatandaşların genç adaylara ilgisinin hayli fazla olduğunu gözlemlediğini ifade etti.
Belediye Başkanı Özdemir, açıklamasında şunları kaydetti:

“Gölbaşı ilçe merkezindeki kamu kurumlarını, sivil toplum örgütlerini ve çarşıdaki esnafları dolaştık, ayrıca köy gezileri yaptık. Bu gezilerimiz sırasında Gölbaşı halkı Sayın Muhammet Fatih TOPRAK’ı sevgi ile muhabbet ile karşıladılar. Birikimi, tecrübesi, gençliği ve geleneksel davranış biçimi ile halkımızın, hepimizin beğenisini kazanan Sayın Muhammet Fatih TOPRAK kardeşime çıktığı yolda başarılar diliyorum.Bizler TBMM Başkanvekili Ahmet AYDIN Bey’in liderliğinde tek yüreğiz.  DURMAK YOK YOLA DEVAM…”  Basına ve kamuoyuna duyurulur. ” dedi.

Leave a Reply