Monday, 1 March, 2021

|

AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanlığına Yaşar GÜL atandı. Gölbaşı İlçe Başkanı Nizami YANCAR’dan boşalan Gölbaşı ilçe başkanlığı görevine AK Parti Genel Merkez tarafından Yaşar GÜL atandı. AK Parti Gölbaşı İçe Başkanlığı yönetim kurulu üyesi olan Yaşar GÜL’e görevi Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş tebliğ etti.

Yaşar Gül konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi:

İlk günden itibaren hizmetkarı olmaktan gurur duyduğum bu kutlu yolda genel merkezimiz tarafından layık görülen Ak Parti Gölbaşı İlçe Başkanlığı görevinin memleketimiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın “Milletimizin hizmetkarı olma” ilkesinden ayrılmadan, partimizin ve hedeflerimizin anlatılmadığı tek bir fert bırakmadan yola devam edeceğimizin bilinmesini isterim. Her kapıyı çalıp, vatandaşımızın her sorununu dinleyen bir yönetim anlayışıyla hareket ederek devraldığımız görevi layıkıyla yerine getirmeye gayret göstereceğiz.

Bu duygularla bu görevi şahsıma layık gören başta Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’a, İl Başkanımız Sayın Mehmet Erdoğan’a, Adıyaman Milletvekillerimize, belediye başkanlarımıza ve dava arkadaşlarıma teşekkür ediyor, bu görevin ilçemiz ve memleketimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum, dedi.

Leave a Reply