Thursday, 28 January, 2021

|

Cumhurbaşkanlığı ve 27.Dönem Milletvekili 2018 seçim sonuçlarının resmi olmayan sonuçlarının açıklanmasının ardından AK Parti Adıyaman listesinden meclise giren milletvekilleri Gölbaşı ilçesini ziyaret etti.

 

Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, yaptığı konuşmada şunları kaydetti:
“Bir seçim atlattık. Bu seçimden ders çıkarılması gerektiğini düşünüyorum. Bugünden itibaren hemen başlayarak önümüzdeki seçimler için neler yapılması gerektiği ben şahsım adına düşünmek istiyorum. Seçilen çok değerli milletvekillerine başarılar diliyorum. Seçimde emeği olan herkese özellikle teşekkür ediyorum. Zor bir seçimdi. Rabbim bizi mahcup eylemedi. Bizim için en önemlisi ümmetin umudu olan, dünya mazlumların umudu olan Recep Tayyip Erdoğan’ın seçilmesiydi. Bununla birlikte onun elini kolunu kuvvetlendirecek mecliste çoğunluğu sağlamak. Tek başımıza çoğunluğu sağlayamadıysak bile ittifak olarak çoğunluğu sağladık. Rabbime şükürler olsun. Bu seçimden çıkardığımız ders ile yeni seçimlere hazırlanırız. Herkesten Allah razı olsun, herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Vekillerime başarılar diliyorum.”
TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın ise “Gölbaşı ilçesine, ilimize ülkemize yatırımların istikrarlı bir şekilde devam edecek. Belediye Başkanımıza, ilçe teşkilatlarına yapmış oldukları çalışmalardan dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Birlik ve beraberliğimizi her yerde göstermiş olduk. Ülkemiz için halkımız en iyisini bilmektedir. 24 Haziran’ın tarihi bir seçim olduğunu söyledik, hep böyle ifade ettik.  Bu asrın seçiminde zalimlere karşı bütün mazlumların duasıyla birlikte bizler, sizler bu davanın gerçek sahipleri olan bu millet kazandı. Hamdolsun milletimiz kazandı, Türkiye kazandı, demokrasimiz kazandı. Güzel bir seçim süreci yaşadık. Dedik ya bu coğrafyanın mağdurları kazanmış oldu. Bu umudu boşa çıkarmamış olduk. Ben herkese tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun. Bizler seçilmişler olarak inşallah sizlerin emrinde sizlerle birlikte bu milletin emrinde olmaya devam edeceğiz”şeklinde konuştu.

Leave a Reply