Monday, 25 January, 2021

|

AK Parti İlçe Teşkilatı 15 Temmuz Gazisini Ziyaret Etti. 

AK Parti Balkar Belediye Başkanı Orhan Orhan , AK Parti İlçe Başkanı Hakan Toydaş , AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Mehmet Işıklar , AK Parti Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Memet Köseler 15 Temmuz Gazisi Polis Doğudan Fırat’ı Ziyaret Etti. 

AK Parti İlçe Teşkilatı Olarak Türkiye Demokrasisine Karşı Yapılan Hain Saldırıya Dur Diyen Bu Uğurda Gazilik Mertebesine Ulaşan Gazimiz Doğudan Fırat’ı Ziyaret Etti. Milletimizin Huzuru İçin Çalışan Milyonlarca Polisimizden Biri Doğuhan Beyin Onun Nezdinde Hain FETÖ ve Tüm Terörist Unsurlar İçin Mücadele Eden Tüm Aziz Şehitlerimizi Rahmetle ,Gazilerimizide Saygılarımızı Sunuyoruz” dedi. 

Ziyaret Sonrası Gölbaşı 15 Temmuz Demokrasi Meydanında Kurulan 15 Temmuz Standını Ziyaret Eden AK Parti Teşkilatı Adına Anı Defterine Duygu Düşüncelerini Yazan Ak Parti İlçe Başkanı Av. Hakan Toydaş “ 15 Temmuz bize gösterdi ki, bu Millet vatan söz konusu olduğunda  aynı safta buluşan necip, cesur ve kahraman bir Millettir. Rabbim bu birliğimizi daim kılsın. Başta demokrasi şehitlerimiz olmak üzere, tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına sabrı cemiller, gazilerimize sağlık ve esenlikler diliyorum. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’müz kutlu olsun.” İfadelerini anı defterine yazdı. 

Leave a Reply