Monday, 25 January, 2021

|

AK Parti Gölbaşı Seçim İrtibat Bürosu, Atatürk Bulvarı Otogar karşısında açıldı.

AK Parti İlçe Başkanı Yaşar Gül, parti olarak ilçede birlik ve beraberlik içinde 2023 hedeflerine doğru çalışacaklarını söyledi.
Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir ise konuşmasında, ilçede birlik ve beraberlik içinde çalışacaklarını belirterek, “İnanıyorum ki; bu millet 24 Haziran’da da Büyük Türkiye’nin İnşaası için yine omuz omuza, sırt sırta mücadele vermeye devam edecek ve gerekeni yapacaktır.”dedi.
Belediye Başkanı Özdemir, konuşmasında şunları kaydetti:
“Adaylarımızın her biri birbirinden değerli, pırıl pırıl insanlar. Onlardan beklentimiz de umudumuz da çok büyüktür. Bu yolda mücadele bir bayrak yarışıdır. Bu yarışta bugüne kadar bayrağı elinde tutan ve sonuna kadar mücadele eden ve yine bizimle birlikte mücadele etmeye devam edecek olan değerli Vekillerim Adnan Boynukara ile Salih Fırat ve İl Başkanımız Mehmet Erdoğan Beyefendilere şükranlarımı sunuyorum. Bu bayrak yarışının içerisinde bugüne kadar kimler olmuşsa hepsinin azımsanamayacak gayretleri vardır. Emekleri zayi olmamıştır, olmayacaktır. Hepsine teşekkür ediyorum. Çok kıymetli Meclis Başkanvekilimiz Ahmet Aydın Beyefendi nezaketi, kibarlığı, naifliği ile tuttuğunu koparan, Adıyaman’a hizmet yolunda aklına koyduğu her işi başaran, Adıyaman tarihinde Adıyamanımıza ve Adıyamanımızın her köşesine ve tabiiki Gölbaşımıza da en büyük yatırımları getiren kişidir. Bu anlamda yaptıkları takdir-e şayandır. Yaptıkları yapacaklarının teminatıdır. Kendisinin ilk görev yeri olması münasebetiyle Gölbaşımıza özel bir önem verdiğini, ayrıcalıklı davrandığını da biliyor ve şükranlarımızı arz ediyoruz. Yüce Rabbim gücünüze güç katsın. Gençliğin temsilcisi, Türkiye’yi, Avrupa’yı ve Dünyayı çok iyi tanıyan, entellektüel, birikim sahibi Sayın Muhammed Fatih Toprak kardeşime ve yine Türkiye’nin en genç milletvekili adaylarından, gençliğin bir diğer temsilcisi Abdulaziz Aslan kardeşimize de aramıza hoş geldiniz diyorum. Enerjiniz bize de enerji veriyor. Yeni dönemde sizleri de yanımızda görmenin bahtiyarlığını yaşıyoruz. Bölgemizin en eski siyasetçilerinden, adaylığı bizde ve Adıyaman’da büyük heyecan uyandıran Yakup Taş kardeşim…Siz, Bölgemizin adayı olarak hep aramızda oldunuz ve inşallah hep aramızda olacaksınız. İnşallah bu yeni dönemde sizi artık Vekil olarak göreceğiz Sizlere şimdiden hayırlı olsun dileklerimi iletmek istiyorum. İyi ki varsınız, iyi ki bizimlesiniz”
Son olarak kürsüye gelen Ahmet Aydın ise Belediye Başkanı Yusuf Özdemir’in ilçede güzel yatırımlara imza attığını söyledi.
AK Parti Gölbaşı İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışına da katılan Aydın, burada partililere seslendi.
Ana muhalefet partisinin, üç koyun teslim edildiğinde, akşama kadar en az birini kaybederek dönecek birisini cumhurbaşkanı adayı olarak gösterdiğini belirten Aydın, “Partilerini emanet edemediler. Kaç seçim aday oldu. ‘Sen parti yönetemezsin’ dedikleri birine ‘gel de Türkiye’yi yönet’ diyorlar. Sen Cumhurbaşkanı seçilirsen, hükümet olursan Türkiye için senin ne öngörün, ne projen var?” diye konuştu.
Aydın, birbirlerine saldıranların bir araya geldiklerini vurgulayarak, şöyle devam etti:
“Birbirlerine saldıranlar şimdi Recep Tayyip Erdoğan karşıtlığında bir araya gelmişler. Peki bu akıl nereden geliyor, onları bir araya getiren irade kimin iradesi? Onların ipi başkalarının elinde. Üst akıl, FETÖ aklı veya şu akıl, bu akıl diyorlar. O akıl ne olursa olsun tek bir amacı var. Bu milleti nasıl hedeflerinden vazgeçiririz ve Recep Tayyip Erdoğan’ı bu milletin başından nasıl alırız. Tek gayeleri bu. Türkiye’nin yönetimine talipsin ama Türkiye için bir vizyonun, projen olmayacak. Tam tersi Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptıklarını, AK Parti’nin yaptıklarını yıkmaya talipsin. Bunların derdi Recep Tayyip Erdoğan. Bunların derdi bu milletin güçlenmesini ve bu milletin ileriye adım atmasını engellemek. Türkiye’nin 2023 hedeflerine kavuşmasını istemiyorlar. Biz onun için diyoruz ki, bu yoldan bizleri alıkoymak ve yolumuzdan döndürmek için türlü türlü hilelerle, farklı operasyon çekenleri bileceğiz. Dışarıda olanları ve içeride onunla iş birliği içerisinde olanları bilmek zorundayız. Hizmete talip olanlar var, hizmeti yıkmaya gelenler var.”
Kendilerinin eski Türkiye ile yeni Türkiye’nin mücadelesini verdiklerini anlatan Aydın, şunları söyledi:
“Bir tarafta iki büklüm duran, memurunun maaşını ödemekten bile aciz, IMF’nin kapısında üç kuruş için beş takla atan bir Türkiye vardı. Dışarıdan yönetilen, ipi onların elinde olan ve onların iradesiyle hareket eden bir Türkiye vardı. Ama AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan ile farklı bir Türkiye geldi. Yeni Türkiye dediğimiz şey de tek bir irade var, o da milletin iradesi. İrademizi bir başkasının elinde ya da cebinde taşımayacağız. Biz kendi irademizle kendimizi yöneteceğiz. Millet kendinden olanı yönetmeye Recep Tayyip Erdoğan ile başladı.”

Leave a Reply