SON DAKİKA

31 Mart Seçimlerinde Gölbaşında Kimlere Oy Vereceğiz

Bu haber 21 Şubat 2019 - 18:09 'de eklendi ve 673 views kez görüntülendi.
Yusuf ÖZDEMİR

AK PARTİ GÖLBAŞI BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ
1 MEHMET KÖSELER
2 ERTAN ŞAHİN
3 RECEP YARIMAY
4 İSMAİL BEYAZAY
5 ALİ ÖRGE
6 FATİH SARIKAYA
7 SERVET DENİZ
8 HACI BUĞRUL
9 CUMALİ DARILMAZ
10 MESUT MUTLU
11 OSMAN ERGÜN
12 VAKKAS ATILGAN
13 YUSUF ÇATALKAYA


AK PARTİ GÖLBAŞI BELEDİYE MECLİS YEDEK ÜYELERİ
1 ADEM GEÇECİ
2 MEHMET YETİŞGEN
3 HASAN KELLETAŞ
4 ARİF BİGE
5 CUMALİ TAŞ
6 MULLA DEMİRTAŞ
7 BURHAN AVCI
8 ADEM FİLİK
9 MİKAİL YÜCEL
10 KONTENJAN ADAYLARI
11 MUSTAFA KIRMIZITAŞ
12 MURAT DAĞILMIŞ


AKPARTİ GÖLBAŞI İL GENEL MECLİS ASİL ÜYE ADAYLAR
1 MEHMET IŞIKLAR
2 MAHMUT ŞAHİN
3 MAHMUT KEBELİ


AKPARTİ GÖLBAŞI İL GENEL MECLİS YEDEK ÜYE ADAYLAR

1 TURAN KOÇ
2 İSMAİL KUŞOĞLU
3 AHMET ŞAHİN

CHP BELEDİYE MECLİS ÜYESİ LİSTESİ

1-      MEHMET BOYNUEGRİ

2-      İBRAHİM TIRAŞ

3-      OĞUZHAN ÖZBAY

4-      NECATİ KURUPINAR

5-      MEHMET ARKÇI

6-      ALİ DOĞMAZ

7-      KASIM UÇAR

8-      MUSA ECERAY

9-      ALİ KEMAL YETİŞGEN

10-   VEYSEL ZENGİNOL

11-   MEHMET TEPE

12-   ÇELEBİ YİĞİT

13-   HÜSEYİN KAPLAN

CHP YEDEK ÜYE

1-      MEHMET UÇAR

2-      MEHMET BİTİKLER

3-      CÜNEYİT DENİZ

KONTENJAN ÜYE

1-      HÜSEYİN AKKOYUN

2-      AHMET İŞLER

MHP MECLİS ÜYESİ LİSTESİ

1-      BAYRAM KUŞOĞLU

2-      FATİH DÖLEN

3-      MUSTAFA NOYAN

4-      ALİ AKBAŞ

5-      HÜSEYİN İNCİRLİ

6-      NURTEN İSTER

7-      MURAT GÖKSU

8-      FAHRİ ÖZKUL

9-      MUZAFFER KARAİS

10-   NİGAR ÖZTÜRK

11-   MEHMET BALANDIZ

12-   YUSUF ALATAŞ

13-   YAVUZ KARTAL

KONTENJAN

1-      BÜLENT ALTIOK

2-      MUSTAFA ÜNLÜ

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.